Toplu Sms GönderimiToplu Sms Gönderim Süresi 

Ankara Toplu Sms ile yapmış olduğunuz  Sms Gönderim Sözleşmesi sonrası belirlemiş olduğunuz satın almış olduğunuz kredinin herhangi bir tahüt ve kullanım süresi bulunmamaktadır. Örnek verecek olursan 10 Bin Sms Paketi Satın Aldınız ve onu 1 ay içerisinde kullanım yapmak zorundasınız şeklinde bir uygulama söz konusu değildir. Toplu Sms Paketiniz bittiği zaman yeniden almak istediğiniz sms Paketini seçebilirsiniz. Sms Gönderimlerimizde Özellikleri Sistem olarak ve Firma Olarak data güvenliği ön plandadır. ve datalarınız kesinlikle başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.  Sms Datası satan firmalarla çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Toplu Sms Fiyatlandırması

Toplu Sms Paketlerinde Fiyatlar değişikli göstermektedir. Birim fiyat üzerine çalışan sms paketlerinde sms paketi seçimini ne kadar çok yükseltirseniz. Sms Birim fiyatı orantılı olarak düşecektir. Örnek Verecek olursak : 10 Bin Sms Paketini 225 Tl Alırken 100 Bin Sms Paketini 1.200 Liraya alabilirsiniz. Aktif olarak işletmeniz için sms gönderimleri yapıyorsanız. Sms Paketlerininde Yüksek Paket almanız siz değerli müşterilerimiz için daha ekonomik olacaktır. Belirttiğimiz gibi aldığınız sms paketinin kullanım yada geçerlilik süresi  son kullanma tarihi bulunmamaktadır.

Sms Gönderimi Karakter sayısı ve Sms İptal Olanakları 

Sms Gönderimlerinizde 1 Sms Göndermek için standar olan 11 karakterli başlık tanımlanabilmektedir. Sms İçeriğini dilediğiniz kadar Uzun Yazabilirsiniz. Ancak 160 Türkçe karekter sayısına kadar 1 Kredi İşleme alınır 160 karakterin katlarında ise 2 kredi olarak işlem görmektedir. Yasa Olarak Zorunlu Olan Kişinin Sms ve Bilgilendirme mesajı almama hakkı dolayısı ile Sms Sonlarına Sms İptal Seçeneği ve Bayi Kodu Eklenmesi Zorunludur. Sistemimizde Sms İptal Seçenekleri ve Bayi Kodu otomatik olarak eklenmektedir.  Sms İptal Seçeneklerinde Sms Almak istemeyen kullanıcı için iptal seçeneğinden hiç bir şekilde dakika, Yada Ücretlendirme yapılmadan Sms İptal Seçeneğine tıklayarak sms gönderilen kişinin sms listesinden çıkar

Bir Cevap Yazın