Ankara Toplu Sms Ankara Toplu Sms Firması Web Gsm İle Sizde Markanız, Ürünleriniz, Hizmetleriniz Hakkında hedef Kitlenize doğrudan ulaşmak için toplu sms gönderimlerini yaparak hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnternet Üzerinden Web Panelimiz ile yada Mobil Uygulamamız ile Sizler için aktivasyon sonrası belirlemiş olduğumuz  Bilgileriniz ile dilerseniz manul olarak telefon numaralarınız dilerseniz sistem üzerine rehberinize kaydetmiş olduğunuz numaralara toplu olarak sms gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Kolay Kullanım Yönetim Paneli ile sorunsuz bir şekilde sms gönderimlerinizi yapabilirsiniz. yada ileri tarih belirleyerek istediğiniz tarih ve saat içerisinde sms gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Hızlı Toplu Sms Sunucularımız Kara Liste özelliği ve Sms Red Özelliği ile Saniyeler içerisinde Hızlı Geri dönüşler almanıza yardımcı olan sistemimizde Paketlerimiz ile Ekonomik ve etkili reklam modeliyle marka bilinirliğinizi arttırarak ve  hedef kitleye doğrudan ulaşarak sağlam sonuçlar alabilirsiniz.

Web Api ve Program Apilerimiz ile web isteleriniz, E-Ticaret sitelerinize entegre ederel sipariş duyuru bilgilendirmelerinizi yapabilirsiniz. Sistemimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın