sms-data-guvenligi

Toplu Sms Gönderimi

Toplu Sms Gönderimi Başlıklı Sms Gönderimi İnternet Paneli Kullanılarak 11 Karekterli Sms Başlığı ve 160 karakterli  Mesaj İçeriğini telefon numaralarınıza toplu olarak aynı anda  yüzlerce, binlerce kişiye göndermenize yardımcı olan  Yazılım Sistemidir. Toplu Sms Gönderimlerinin amacı  kurum içi duyurularınızı yapmanıza, Müşterilerine kampanya ve bilgi mesajları göndermenize, Periyodik dönemlerde Müştelerinize kendinizi hatırlatmak için son zamanlarda ise bir reklam aracı olarak kullanılan  Teknolojik bir iletişim ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

Toplu Sms Gönderimi için neler gereklidir.

Toplu Sms Gönderimi için aktivasyon evrakları gerekmektedir. Kişisel yada ticari kullanımlar için sms aboneliği için kimlik fotokobisi, İkametgah belgesi, ve sms sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. Kurumlar için ilave olarak vergi levhasının evraklar arasına eklenmesi gerekmektedir.

Sms Başlıkları Nasıl Tanımlanır ?

Sms Gönderimi yaparken sms başlıklarının boşluklar dahil 11 karakteri geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca istediğiniz  başlık için gerekli şartları sağlamanız gerekmektedir. Örnek olarak  Web Gsm  Başlığında Sms Göndermek için   Web Gsm Kelimesinin Şirket ünvanınızda geçmesi, Markanızın Olması Gerekmektedir. Bayisi Olduğunuz Bir Markanın Adına sms göndermek istiyorsanız, Bayisi Olduğunuz Markanın Tarafımıza yazı yazarak bayimiz olan firmanın Markamızın Adını Kullanmasına İzin veriyoruz şeklinde bir yazı yazarak kaşe imza olarak tarafımıza gerekli  Belgeyi ilettiğinde Sms Başlıklarının onay İşlemlerini Yapıyoruz.

Bir Cevap Yazın